Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

"Kis Petőfi" versíró pályázat Meseírók
Meseírók

A vers-és meseíró pályázaton aktívan vettek részt a tanulók. Néhány igen értékes pályamű érkezett.
A következő eredmények születtek:

„Kis Petőfi" versíró pályázat:

  1. Szabó Bence 7.o. ( Rád)
  2. Boros Jázmin 4.o. (Galgagyörk)
  3. Danielisz Anna 5.o. ( Acsa)

Meseírók 3.-4.-5. osztály

  1. Pintér Lili 4. o.(Püspökhatvan)
  2. Blaskó Gellért 4. o.(Galgaguta)
  3. Kővágó Kevin 5.o. (Acsa)

Meseírók 6.-7.-8. osztály

  1. Gyürky Viktória 6.o. ( Galgagyörk )
  2. Oláh Viktória .7.o. ( Rád)
  3. Molnár Mónika 6.o. (Püspökhatvan)

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164