Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

Sakkverseny - alsós korcsoport Sakkverseny - felsős korcsoport

A Petőfi-napok sakkversenyének eredményei

Alsós korcsoport:

  1. Bratkovics Ádám /Erdőkürt/
  2. Krausz Roland /Erdőkürt/
  3. Bodolóz Tamás /Galgamácsa/

Felsős korcsoport:

  1. Proksza Manó /Erdőkürt/
  2. Futó Máté /Erdőkürt/
  3. Petrás Mátyás /Erdőkürt/
  4. Hugyecz Márton /Acsa/

Sakkverseny

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164