Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

Szavalóverseny - 5-6. osztály  Szavalóverseny - 7-8. osztály 

Felsős eredmények

5.-6. osztály

  1. Kosuth Diána /Acsa/
  2. Sárkövi Stefánia /Acsa/
  3. Kucsera Patrícia /Penc/
  4. Hidvégi Bálint /Galgagyörk/

7.-8. osztály

  1. Gémesi Boglárka /Rád/
  2. Tóth Vivien /Rád/
  3. Ardelean Mária /Acsa/
  4. Kravjár Eszter /Rád/

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164