Rajzverseny Rajzverseny

A Petőfi- héten megrendezett rajzversenyre nagyon sok ügyes kezű tanuló nevezett a környező településekről. Számtalan szebbnél- szebb alkotást küldtek el az iskolák pályázatként a versenyt megelőző hetekben. Közülük került ki az a közel hatvan versenyző, aki március 11-én részt vett a helyi döntőben. Minden korcsoport egy- egy Petőfi Sándor verset hallgathatott meg, ami elindíthatta fantáziájukat és szárnyra kaphatott kreativitásuk.

Gyönyörű rajzok születtek, így a zsűri nehezen tudott dönteni. Mindenki igyekezettel és nagy lelkesedéssel készítette el a képeket.

A nyerteseknek ezúton ismét gratulálunk! Minden résztvevőnek további sikeres és örömteli rajzos kikapcsolódást kívánunk!

A nyertesek:

1.o.-2.o.