Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

A Petőfi-héten rendezett házi matematikaversenyen a következő eredmények születtek:

1. osztály 

 1. Hornyák Gábor 
 2. Benedek Krisztián 
 3. Surányi Szabolcs 
 4. Petrik Rajmund

2. osztály

 1. Pósa Lili
 2. Fábián Réka
 3. Szeverényi László
Matematika

3. osztály 

 1. Czeba Dániel 
 2. Oláh Enikő 
 3. Artner Titanilla 
 4. Nemecz Krisztián
 5. Szekeres Zsigmond
Matematika

 

4. osztály

 1. Boglári Gergely
 2. Zámbó Rebeka
 3. Terdik Leila
Matematika

5. osztály 

 1. Gimesi Gergely 
 2. Kővágó Kevin 
 3. Szeverényi Réka 
Matematika

 

6. osztály

 1. Mráz Adelin
 2. Kosuth Diána
 3. Cziczka Laura
 4. Sárkövi Stefánia

 Gratulálunk a nyerteseknek!

 

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164