Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

Nagyon nagy érdeklődéssel várták tanulóink mindkét versenyszámot. Lelkesen végezték el a feladatokat és izgalommal készültek az eredményhirdetésre. Sok szép munkát vehettek a kezükbe a zsűriző tanárok.

Az eredmények:

1. osztály

Helyesíró verseny 

1. Nagy Kornélia Acsa 
2. Boglári Alexandra Acsa 
3. Kukaj Csenge Csővár 

Szépíró verseny

1. Kukaj Csenge Csővár
2. Nagy Kornélia Acsa 
3. Boglári Alexandra Acsa 

2. osztály

Helyesíró verseny 

1. Malovecz Csongor Csővár 
2. Czeba Dániel Acsa 
3. Laktos Dominik Acsa 

Szépíró verseny

1. Verner Petra Acsa
2. Artner Titanilla Acsa 
3. Bellus Vivien Acsa 

3. osztály

Helyesíró verseny 

1. Boglári Gergely Acsa 
2. Kukaj Emőke Csővár 
3. Sipos Valentin Acsa 

Szépíró verseny

1. Boglári Gergely Acsa
2. Sipos Valentin Acsa 
3. Kukaj Emőke Csővár 

4. osztály

Helyesíró verseny 

1. Mányi Péter Acsa 
2. Danielisz Anna Acsa 
3. Nagy Alexandra Acsa 

Szépíró verseny

1. Danielisz Anna Acsa
2. Kovács Regina Acsa
3. Nagy Alexandra Acsa

Acsa - Iskola - Petőfi hét - szépíró verseny - 1.o. - 2012

Acsa - Iskola - Petőfi hét - helyes író verseny - 3-4.o - 2012

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma0
Tegnap12
A héten35
A hónapban231
Összes28156