E hét keretében körzeti meseíró- és versíróversenyt is hirdettünk. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy az előző évekhez képest igen kevés pályamunka érkezett. Reméljük a jövőben ismét lesz kedvük a gyerekeknek irodalmi alkotásokat készíteni.

Acsa - Iskola - Vers- és meseíró verseny - 2012Versíróverseny helyezettjei:

1. Kővágó Kevin 4. osztály

1. Koren Bence 7. osztály

2. Ondos László 7.osztály

Meseíróverseny eredménye:

1. Boglári Gergely 3. osztály

2. Dittrich Rebeka 3. osztály (Püspökhatvan)

3. Kocsis Fanni 3. osztály (Csővár)