Már három éve különböző ügyességi versenyeket is rendezünk ezen a héten.

Idén a versenyzőknek kínai evőpálcikával kellett gabonagolyókat egyik tálból a másikba minél gyorsabban áthelyezni. A gyerekek vidám perceket töltöttek együtt, a helyezések néhány másodpercen múltak.

Nyertesek:

Acsa - Iskola - Petőfi hét - ügyességi verseny - 2012

Felső tagozat:

1. Farkas Liza 8. oszt.

2. Singely Mihály 6. oszt.

3. Král Pál 8. oszt.

Alsó tagozat:

1. Farkas Márió 2. oszt.

2. Nagy Alexandra 4. oszt.

3. Juhász Jázmin 4. oszt.