Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

Már három éve különböző ügyességi versenyeket is rendezünk ezen a héten.

Idén a versenyzőknek kínai evőpálcikával kellett gabonagolyókat egyik tálból a másikba minél gyorsabban áthelyezni. A gyerekek vidám perceket töltöttek együtt, a helyezések néhány másodpercen múltak.

Nyertesek:

Acsa - Iskola - Petőfi hét - ügyességi verseny - 2012

Felső tagozat:

1. Farkas Liza 8. oszt.

2. Singely Mihály 6. oszt.

3. Král Pál 8. oszt.

Alsó tagozat:

1. Farkas Márió 2. oszt.

2. Nagy Alexandra 4. oszt.

3. Juhász Jázmin 4. oszt.

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164