Március 5-én került megrendezésre iskolánkban a rajzverseny. Három környező településről érkeztek hozzánk diákok. Nagy lelkesedéssel készítették el szebbnél-szebb pályamunkáikat.

Témakörünk a felső tagozaton, a közelgő nemzeti ünnepre való tekintettel, 1848. március 15-e volt. Az alsó tagozatosok pedig Petőfi Sándor: Anyám tyúkja c. versének illusztrációját készítették el.

Sok-sok remek alkotás született, hiszen közel 80 fő vett részt a versenyen.

A díjnyertes alkotások megtekinthetők az iskola faliújságán és a honlapon.

A nyertesek :

Alsó tagozaton:

1. - 2.o.

1. Czeba Dániel 2.o. Acsa

2. Czeba Rebeka 1.o. Acsa

3. Csordás Grácia 1.o. Galgaguta

petofi het 2012 rajverseny 1-2 x250

3. - 4.o.

1. Mészáros Menyhért Mór 3.o. Csővár

2. Danielisz Anna 4.o. Acsa

3. Kukaj Emőke 4.o. Csővár Csordás Ciprián 3.o. Galgaguta

petofi het 2012 rajverseny 3-4 x250

Felső tagozaton:

1. Cziczka Laura 5.o. Acsa és Turán Dominika 5.o. Acsa

2. Hugyecz Márton 7.o. Acsa

3. Mráz Adelin 5.o.Acsa

Acsa - Iskola - Petőfi hét - rajverseny felsős helyezettek

Köszönjük mindenkinek a részvételt és sok-sok örömteli rajzos foglalkozást kívánunk!