Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

1-2 osztály

1. Jenei Eszter 2. o. Penc
2. Sintár Sára 2. o. Penc; Kalecz Boglárka 2. o. Penc
3. Boglári Alexandra 1.o. Acsa; Mikolai Bence 1. o. Csővár

Acsa - Iskola - verseny - népdal 1-2

3-4. osztály

1. Göncöl Henrietta 4. o. Acsa
2. Babinka Mária Katalin 3. o. Acsa
3. Kővágó Kevin 4. o. Acsa

Acsa - Iskola - verseny - népdal 3-4

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164