Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

Acsa - Iskola - Petőfi hét - 2012 - matematika

A matematika versenyt csak saját iskolánk tanulóinak szerveztük 1-6. osztályig. Sok kisdiák vett részt az agytekervényeket megmozgató megmérettetésen. Gratulálunk az ügyes megoldásokhoz.

1. osztály

1. Czeba Rebeka
1. Fábián Réka
2. Boglári Alexandra
3. Nagy Kornélia

2. osztály

1. CzebaDániel
2. Szekeres Lázár Zsigmond
3. Nemecz Krisztián

3. osztály

1. Boglári Gergely
2. Zámbó Rebeka
3. Terdik Leila

4. osztály

1. Ondos Stefánia

5. osztály

1. Szekeres Nándor
2. Sárkövi Stefánia
2. Gimesi Dominik

6. osztály

1. Csapó Krisztián
2. Kővágó Kira
3. Ardelain Mária

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164