Acsa - Iskola - Petőfi hét

Idén immár harmadik alkalommal rendezte meg iskolánk a Petőfi-hét rendezvénysorozatot, melyre a környék általános iskoláinak és óvodáinak gyermekeit vártuk. Vendégeink voltak a püspökhatvani, penci, galgagyörki, erdőkürti, galgagutai, csővári, galgamácsai, nógrádsápi tanulók, közel 500 diák és kísérő tanáraik.

A másfél hét alatt számos vetélkedő, verseny színesítette a résztvevők mindennapjait. /szép- és helyesíró, matematika, nyelvi játék, rajz, sakk, természetismeret, szavaló, angol fordító, vers- és meseíró, népdaléneklő/

Ezúton szeretnénk megköszönni az SZMK segítségét, a felkészítő tanárok munkáját, a rendezők ötleteit és kitartását.

Reméljük, jövőre ismét találkozunk!