Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

A 2012-es Petőfi Napok sakkversenyének eredményei

Felsős fiú  
acsa iskola sakkverseny felsos fiu 2012

1. Baráth Patrik, Nógrádsáp
2. Orgoványi Melinda, Erdőkürt
3. Petrás Mátyás, Erdőkürt


Alsós fiú
acsa iskola sakkverseny alsos fiu 2012

1. Krausz Zsolt, Erdőkürt
2. Németh Lili, Erdőkürt
3. Uhlár Zoltán, Nógrádsáp


Lány abszolút

acsa iskola sakkverseny lany abszolut 2012

1. Orgoványi Melinda, Erdőkürt
2. Németh Lili, Erdőkürt
3. Ferenczi Evelin, Erdőkürt


Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Névnap

Ma 2018. február 22., csütörtök, Gerzson napja van. Holnap Alfréd napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap12
A héten43
A hónapban239
Összes28164