Keress a Facebook-on

1. osztály:
I. helyezett: Krekács Kiara - Penc
II. helyezett: Fűrész Bianka - Püspökhatvan
III. helyezett: Németh Lara - Acsa

2. osztály
I. helyezett: Lieszkovszki Zalán - Rád
II. helyezett: Balázsovits Péter - Penc
III. helyezett: Sárközi Regina - Püspökhatvan

3. osztály
I. helyezett: Horváth Adél - Galgaguta
II. helyezett: Bagyal Olívia - Acsa
III. helyezett: Krekács Eliána - Penc

4. osztály
I. helyezett: Bartos Tirza Sára - Galgaguta
II. helyezett: Farkas Hanna - Rád
III. helyezett: V. Szabó Boróka - Rád

5. osztály
I. helyezett: Papp-Törek Édua Anna - Penc
II. helyezett: Petrik Rajmund - Acsa
III. helyezett: Szénási Barnabás - Püspökhatvan

6. osztály I. helyezett: Berki Liliána - Galgagyörk
I. helyezett: Lieszkovszki Gergő - Rád
II. helyezett: Kerekes Lilla - Rád
III. helyezett: Boglári Alexandra - Acsa

7-8. osztály
I. helyezett: Horhi Márta - Rád
II. helyezett: Sztebel Judit - Rád
III. helyezett: Szőcs Nóra - Rád

Alsó tagozat:
I. helyezett: Pintér Dominik - Acsa
II. helyezett: Lázár Bálint - Rád
III. helyezett: Surányi Szilárd - Acsa

Felső tagozat:
I. helyezett: Nemecz Krisztián - Acsa
II. helyezett: Ferencz Márk - Acsa
III. helyezett: Bartos Brigitta - Galgagyörk
III. helyezett: Kiss Bánk Erik - Acsa

4.-5.-6. osztályos korcsoport:

I. helyezett:
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - Rád
- Megyesi Luca
- Farkas Emese
- V. Szabó Boróka

II. helyezett:
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - Rád
- Benyó Patrícia
- Berecz Fanni
- Berecz Kira

III. helyezett:
Püspökhatvani Bene József Általános Iskola
- Dian Máté
- Palánki Mátyás
- Bátyi Bence

IV. helyezett:
Acsai Petőfi Sándor Általános Iskola
- Hornyák Blanka
- Hornyák Gábor
- Varga Petra

7.-8. osztályos korcsoport

I. helyezett:
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - Rád
- Sztebel Judit
- Szőcs Nóra
- Horhi Márta Dóra

II. helyezett:
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - Rád
- Fazekas Dávid
- Oszaczki Szabina
- Szabó Dávid Richárd

III. helyezett:
Penc Cserhátliget Általános Iskola
- Zérczi Anett
- Borbély Anett
- Pintér Kristóf

1-2. osztály:
I. helyezett: Kalecz Lili - Penc, Kata Nóra - Penc, Veres Ákos - Rád
II. helyezett: Farkas Attila - Rád

3. osztály:
I. helyezett: Horváth Adél - Galgaguta
II. helyezett: Szvetlik Lilien - Acsa

4. osztály:
I. helyezett: Simon Eszter - Püspökhatvan, Radics Ramóna - Galgaguta, Blaskó Johanna - Galgaguta
II. helyezett: Farkas Emese - Rád

5-6. osztály:
I. helyezett: Szénási Barnabás - Püspökhatvan, Kalecz Boglárka - Penc
II. helyezett: Strihovanecz Zorka - Galgagyörk
III. helyezett: Oláh Anasztázia - Galgagyörk

7-8. osztály:
I. helyezett: Zólyomi Hajnalka - Acsa
II. helyezett: Horhi Márta - Rád
III. helyezett: Lestyán Márton - Penc

Alsó tagozat

1. osztály:
I. helyezett: Lestyán Alma - Püspökhatvan
II. helyezett: Jakab Dóra - Csővár
III. helyezett: Karaba Szilárd - Acsa

2. osztály:
I. helyezett: Bölöni Eszter - Rád
II. helyezett: Oszaczki Veronika - Rád
III. helyezett: Petrik Konrád - Acsa

3. osztály:
I. helyezett: Biró Laura Acsa
II. helyezett: Rákóczi Lorina Rád
III. helyezett: Szvetlik Lilien Acsa

4. osztály:
I. helyezett: Farkas Hanna - Rád
II. helyezett: Nagy Kiara - Penc
III. helyezett: Megyesi Luca - Rád

Felső tagozat

5-6. osztály
I. helyezett: Bartos Brigitta - Galgagyörk
II. helyezett: Zemen Csenge - Acsa
III. helyezett: Klenk Dávid - Penc

7-8. osztály
I. helyezett: Ondrik András - Acsa
II. helyezett: Fűrész Katalin - Püspökhatvan
III. helyezett: Szekeres Lázár - Acsa
III. helyezett: Somodi Viktória - Püspökhatvan
III. helyezett: Sintár Sára Sarolta - Penc

5-6. osztály:

I. helyezett: Grimm Péter, Hugyecz Bianka, Bayer Anna - Rád
II. helyezett: Benyó Patrícia, Berecz Fanni, Berecz Klára - Rád
III. helyezett: Dian Máté, Bátyi Bence, Palánki Mátyás - Püspökhatvan

7-8. osztály:

I. helyezett: Szabó Dávid, Szőcs Nóra, Sztebel Judit - Rád
II. helyezett: Zérczi Zsanett, Pintér Kristóf, Borbély Anett - Penc
III. helyezett: Lestyán Bálint, Jenei Eszter, Wengner Lina - Penc

1.osztály:

Helyesíró
I. helyezett: Kata Nóra - Penc
II. helyezett: Jakab Dóra - Csővár
III. helyezett: Vojtek Vivien - Csővár

Szépíró
I. helyezett: Vojtek Vivien - Csővár
II. helyezett: Urbán Donát - Acsa
III. helyezett: Biró Kornél - Acsa

2. osztály:

Helyesíró
I. helyezett: Lieszkovszki Zalán - Rád
II. helyezett: Horgonyi Ákos - Rád
III. helyezett: Göncöl Lilla - Acsa

Szépíró
I. helyezett: Bátyi Nelli - Acsa
II. helyezett: Berczeli Tímea - Csővár
III. helyezett: Lajtos Enikő - Acsa

3.osztály:

Helyesíró
I. helyezett: Balla Barnabás Rád
II. helyezett: Surányi Szilárd Acsa
III. helyezett: Bayer Bálint Rád

Szépíró
I. helyezett: Horváth Adél Galgaguta
II. helyezett: Bagyal Olívia Acsa
III. helyezett: Kovács Berill Penc

4. osztály:

Helyesíró
I. helyezett: Megyesi Luca Rád
II. helyezett: V.Szabó Boróka Rád
III. helyezett: Blaskó Johanna Galgaguta

Szépíró
I. helyezett: Malovecz Sára Penc
II. helyezett: Kosuth Lili Csővár
III. helyezett: Blaskó Johanna Galgaguta

Alsó tagozat

I. helyezett: Urbán Dorián - Acsa
II. helyezett: Szabó Máté - Acsa
III. helyezett: Halász Károly - Acsa

Felső tagozat

I. helyezett: Ferencz Márk - Acsa
II. helyezett: Boglári Alexandra - Acsa
III. helyezett: Fejes Emma - Acsa

Zenesarok

Névnap

Ma 2017. augusztus 18., péntek, Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.

Látogatók

Ma8
Tegnap13
A héten63
A hónapban218
Összes25612