A Petőfi-hét keretében Népdaléneklő versenyt is tartottunk az alsó tagozatosoknak. Csővárról, Galgagyörkről, Pencről, Rádról, Galgagutáról és Acsáról neveztek a tanulók. Öröm volt hallgatni a gyönyörűen begyakorolt, színvonalas produkciókat.

Eredmények:

1. osztály
I. Csáki Gergely (Galgaguta)
II. Horváth Adél (Galgaguta)
III. Sándor Emma (Galgagyörk)
III. Molnár Hanna (Acsa)

2. osztály
I. Blaskó Johanna (Galgaguta)
II. Horváth Veronika (Galgaguta)
II. Radics Ramóna (Galgaguta)
III. Simon Eszter (Püspökhatvan)

3. osztály
I. Szénási Barnabás (Püspökhatvan)
II. Petrik Rajmund (Acsa)
III. Kukaj Csanád (Csővár)

4. osztály
I. Dobó Emese (Rád)
II. Kukaj Csenge (Csővár)
III. Boglári Alexandra (Acsa)

Az elkészült képek megtekinthetők itt.