Idén már másodszor rendeztük meg az angol nyelvi versenyünket. 5 iskola (Galgagyörk, Penc, Püspökhatvan, Rád, Acsa) 60 tanulója versengett háromfős csapatokban. A játékos feladatok próbára tették a diákokat. Még egy-egy Petőfi vers fordításával is meg kellett küzdeniük. Reméljük jó motiváció volt ez az idegen nyelv és az anyanyelv megismeréséhez, pontosabb használatához. Az ajándék könyveket és füzeteket az Oxford Kiadó és az MM Publications nagylelkű támogatásának köszönhetjük.

Eredmények

5.-6. osztály