Az Acsai Petőfi Sándor Általános Iskola részvétele a Nemzeti Tehetségprogram NTP-RTP-14 pályázatán

Nemzeti Tehetség Program

Az "Iskolák közötti sportversenyek tehetségek kiválasztására" pályázat keretében, 2015. május 20-án megrendeztük első kölyökatlétika versenyünket a sportcsarnokban. A versenyen 4 iskola diákjai vettek részt: Acsa, Galgagyörk, Penc, Püspökhatvan. A négy iskolából 2-2 fő részvételével létrehoztunk egy vegyes csapatot is, így 5 csapat versenyzett 5 versenyszámban.

1. Penc
2. Püspökhatva
3. Acsa
4. Vegyes
4. Galgagyörk

2015 május 21-én megrendeztük a 2. iskolák közötti asztalitenisz bajnokságunkat 4 iskola részvételével: Acsa, Galgagyörk, Penc, Püspökhatvan. 5.-8. osztályos fiúk és lányok mérkőztek meg egymással.

III. korcsoport

fiú
1. Boglári Gergő Acsa
2. Tóth Ádám Püspökhatvan
3. Farkas Erik Acsa

lány
1. Maruszki Vivien Püspökhatvan
2. Zámbó Rebeka Acsa
3. Sintár Sára Penc

IV. korcsoport

fiú
1. Pupos Adrián Acsa
2. Farkas Adrián Acsa
3. Hegyvári Henrik Acsa

lány
1. Sárkövi Stefánia Acsa
2. Berinszki Dorina Püspökhatvan
3. Dernovics Dóra Püspökhatvan

2015. május 26-án kézilabda bajnokság zajlott a sportcsarnokban. A bajnokságon 4 iskola leányai vettek részt: Acsa, Galgagyörk, Penc, Püspökhatvan.

1. Acsa
2. Penc
3. Galgagyörk
4. Püspökhatvan

pályázat plakát pályázat plakát 02
pályázat plakát 03 pályázat plakát 04

Ma 2017. november 18., szombat, Jenő napja van. Holnap Erzsébet napja lesz.