Az PMPSZ aszódi kirendeltsége szervezésében hétfőtől-péntekig órarend szerint fejlesztő foglalkozások:

Intézményünkben 23 gyermek tanulási zavarokkal küzd. Az ő munkájukat segíti a fejlesztő pedagógus egyénre szabott tematikával. Ezek a foglalkozások nemcsak a tanulóknak, hanem a pedagógusoknak is sok segítséget adnak.

Fejlesztőpedagógus: Gács Judit
Végzettsége: főiskola, gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak szak

Tanulószoba, napközi

Azoknak a tanulóknak, akik az iskolában szeretnének felkészülni a másnapi órákra, a felső tagozaton tanulószobát az alsó tagozaton napközit biztosítunk.

A tanulószobai csoporotot vezeti: Margetán Rebeka - hétfő, csütörtök, Korenné Turán Gyöngyi - kedd, Rászoska Jánosné - szerda, Szabóné Nagy Anna - péntek
A napközit vezeti: Szabó Péter

Iskolapszichológus

Dr Orosz Árpádné Faragó Erzsébet
Végzettsége: pszichológus SZTE
Hétfő 9-12 óra
Kedd 12-15 óra

Ma 2017. december 16., szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.