Április 22-én részt vettünk a Bíró György által szervezett immár hagyományos Naszály túrán. A szeles, hűvös időjárás és a várható hó elriasztotta a korábbi években több száz fős csapatot, így az idén csak körülbelül negyvenen voltunk. A túra Hajdú Sándor vezetésével az idén Agyagbánya felsőről a hegy előteréből indult. A Kő kereszt - Gombási pihenő - Ezoterikus rét - Nagybánya - kő érintésével jutottunk fel a kilátóhoz, ahol még komoly hó fogadott. A Látó hegyen szétnézve Vaditató tó felé ereszkedtünk le a hegyről. Az Attila dombon egy finom gulyást kaptunk a Hegyi Embertől, Papp Jánostól. Az Agyagbánya-felsőről vitt vissza a busz a városba. A rettenthetetlen acsai túrázók a következők voltak: Ficsúr Krisztián 7. o., Czeba Rebeka 6. o., Sneider Milán 5. o., Petrik Rajmund 5. o., Molnár Lili 4.o.

Galambosi Péter

Ma 2017. augusztus 18., péntek, Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.