Április 8-án, szombaton Budapesten jártunk a 32. Telekom Vivicittá Városvédő futáson. A szeles, hűvös, de napos időben lefutottuk a Midicittá 5 kilométeres távját. Megkóstoltuk a sok kiállító portékáit. Jó buli volt. Ősszel folytatjuk a Spar maratonon. A csapat tagjai a következők voltak: Farkas Márió 7. o., Balázs Jenő 7. o., Szekeres Lázár 7. o., Verner Petra 7. o., Fejes Emma 6. o., Lomaga Mária 5. o., Molnár Lili 4. o., Molnár Hanna 3. o., Urbán Dorián 4. o., Urbán Donát 1. o.

Ma 2017. június 25., vasárnap, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.