Április 8-án, szombaton Budapesten jártunk a 32. Telekom Vivicittá Városvédő futáson. A szeles, hűvös, de napos időben lefutottuk a Midicittá 5 kilométeres távját. Megkóstoltuk a sok kiállító portékáit. Jó buli volt. Ősszel folytatjuk a Spar maratonon. A csapat tagjai a következők voltak: Farkas Márió 7. o., Balázs Jenő 7. o., Szekeres Lázár 7. o., Verner Petra 7. o., Fejes Emma 6. o., Lomaga Mária 5. o., Molnár Lili 4. o., Molnár Hanna 3. o., Urbán Dorián 4. o., Urbán Donát 1. o.

Ma 2017. december 16., szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.