Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

Április 8-án, szombaton Budapesten jártunk a 32. Telekom Vivicittá Városvédő futáson. A szeles, hűvös, de napos időben lefutottuk a Midicittá 5 kilométeres távját. Megkóstoltuk a sok kiállító portékáit. Jó buli volt. Ősszel folytatjuk a Spar maratonon. A csapat tagjai a következők voltak: Farkas Márió 7. o., Balázs Jenő 7. o., Szekeres Lázár 7. o., Verner Petra 7. o., Fejes Emma 6. o., Lomaga Mária 5. o., Molnár Lili 4. o., Molnár Hanna 3. o., Urbán Dorián 4. o., Urbán Donát 1. o.

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Gyerekszáj...

Acsa - iskola - gyerekek az iskoláról

Névnap

Ma 2017. december 16., szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Látogatók

Ma6
Tegnap8
A héten69
A hónapban184
Összes27286