Pályázat - NTP-RTP-14

Nemzeti Tehetségprogram pályázat - NTP-RTP-14

Keress a Facebook-on

5-6. osztály lányok
1. Czeba Rebeka 6. o.
2. Zemen Csenge 5. o.
3. Boglári Alexandra 6. o.

5-6. osztály fiúk
1. Szeverényi László 6. o
2. Petrik Bence 5. o.
3. Sipos Milán 6. o.

7-8. osztály lányok
1. Zámbó Rebeka 8. o.
2. Babinka Katalin 8.o.
3. Zólyomi Hajnalka 8. o.

7-8. osztály fiúk
1. Farkas Márió 7. o.
2. Farkas Erik 8. o.
3. Boglári Gergő 8. o.

Mottó

"Nem az a feladatunk, hogy a felnövekvő generációnak meggyőződéseket közvetítsünk. Hozzá kell segítenünk, hogy a saját ítélő erejét, a saját felfogóképességét használja. Tanuljon meg a saját szemével nézni a világban. (...) A mi vélekedéseink és meggyőződéseink csak a mi számunkra érvényesek. Az ifjúság elé tárjuk őket, hogy azt mondjuk: így látjuk mi a világot. Nézzétek meg most már ti is, milyennek mutatja magát nektek. Képességeket ébresszünk fel, és ne meggyőződéseket közvetítsünk. Ne a mi igazságainkban higgyen az ifjúság, hanem a mi személyiségünkben. Azt vegyék észre a felnövekvők, hogy mi keresők vagyunk, és őket is a keresők útjára kell vezetnünk."

/Rudolf Steiner/

Határtalanul

Zenesarok

Gyerekszáj...

Acsa - iskola - gyerekek az iskoláról

Névnap

Ma 2018. március 21., szerda, Benedek napja van. Holnap Beáta, Izolda és Lea napja lesz.

Látogatók

Ma7
Tegnap14
A héten38
A hónapban544
Összes28871