Természetjáró szakkörünk hírei:

Első programunk szeptemberben szarvasbőgés hallgatás volt. Kissé megvárattak minket a bikák, de néhány csendes perc után egyre sűrűbben hangzott tőlük az erdő. Több mint negyven gyermek, néhány szülő és pedagógus együtt gyönyörködhetett az erdei orgonakoncertben.
Október 14-én a nógrádi vadasparkot látogattuk meg szakköröseinkkel. Több száz állat etetésén vettünk részt, mely során megismerkedhettünk erdei állataink hangjaival, életmódjukkal, étkezési szokásaikkal,... Nagy élményt jelentett élet közelből látni nagyvadjainkat, sőt megsimogatni, megölelgetni őket.
A természetjáró szakkör iránti nagy létszámú érdeklődés miatt kirándulásainkat külön szervezzük alsó és felső tagozatos diákjaink számára. Legutóbb novemberben túráztunk el egyik kedvenc helyünkre. Nem akadályozott minket ebben a szemergő eső és a bokáig érő sár sem. A szülőktől utólag is elnézést kérünk a rengeteg koszos ruháért.

termeszetjaro szakkor hirei 20161206

Mentés

Ma 2017. november 18., szombat, Jenő napja van. Holnap Erzsébet napja lesz.