2016. május 15-én indultunk Erdélybe a Határtalanul nyertes pályázatának köszönhetően.
Szeretettel fogadott bennünket mindenki. Szállásunk Nagyadorjánban volt. Ismerkedtünk Maros megye helységeivel. Legtöbb időt a Nyárád mente megismerésével töltöttünk. Ellátogattunk a Nyárádszeredán működő Deák Farkas Általános Iskola egyik 7. osztályába. Sok ismeretség és barátság szövődött.
Jártunk Kolozsváron, ahol sok-sok fotó és szelfi készült a nevezetes látnivalókkal.
A Tordán működő Sóbánya érdekességeket tartogatott számunkra. A mélyben óriáskerék, csónakázó tó és pingpongterem várt minket.
Jártunk az 1000 éves határnál, ahová igen kevés magyar tud eljutni. Bejártuk a Békás szorost, a Gyilkos-tó környékét.
Utaztunk egy kicsit Petőfi nyomában Héjasfalván, Fehéregyházán, Segesváron.
Tordán a Sóbányában
Korondon, Farkaslakán, Szovátán, Szejkefüfdőn szakadó esőben ismerkedtünk a látnivalókkal. Reméljük, hogy még többször is eljuthatunk Erdély gyönyörű tájaira.
Mindenkinek köszönjük a támogatást.

31. Határtalanul, kirándulás Erdélyben - 2016.05.15.

Ma 2017. november 18., szombat, Jenő napja van. Holnap Erzsébet napja lesz.