Április 23-án iskolánk néhány tanulója és pedagógusa részt vett az Föld napi Naszály-túrán. Közel 300 ember látogatott fel a hegyre együtt ezen a napon. Agyagbánya felsőről indultunk a Látó hegyre, ahonnan Visegrádtól Budapestig beláthattuk az egész Dunakanyart. Onnan a kilátóhoz sétáltunk, ahol finom gulyáslevessel vártak bennünket a szervezők. Ebéd után a Násznép-barlangot tekintettük meg. Utolsó állomásként az ezoterikus réten (Attila domb) pihenve csodálhattuk meg a Dunakanyart. Élményekkel gazdagodva, kellemesen elfáradva érkeztünk haza aznap.

Naszály-túra beszámoló - 2016.04.23

Ma 2017. november 18., szombat, Jenő napja van. Holnap Erzsébet napja lesz.