A tantestület tagjainak végzettsége illetve elérhetősége

Szabóné Nagy Anna
Intézményvezető

Végzettsége: főiskola, biológia-földrajz-mentálhigiénia szakos tanár, közoktatási vezető, közoktatási szakértő (általános tanügyigazgatás)

Korenné Turán Gyöngyi
intézményvezető helyettes

Végzettsége: főiskola, általános iskolai tanító, matematika szakkollégium, közoktatási vezető

Bartos Balázsné
tanító

Végzettsége: főiskola, általános iskolai tanító, testnevelés műveltségi terület

Gimesi Izabella
tanító

Végzettsége: főiskola, általános iskolai tanító, informatika műveltségi terület

Gréczi Brigitta
tanító

Végzettsége: főiskola, általános iskolai tanító, matematika műveltségterület

Rászoska Jánosné
tanító

Végzettsége: főiskola, általános iskolai tanító

Tajtiné Rigó Judit
tanár

Végzettsége: főiskola, magyar-történelem szakos tanár

Ocztos Tamásné
tanár

Végzettsége: főiskola, testnevelés szakos tanár, általános iskolai tanító egyetem, gyógytestnevelő

Tótkáné Kiss Ilona Mária
tanár

Végzettsége: főiskola, történelem szakos tanár, általános iskolai tanító

Pintér Istvánné
tanár

Végzettsége: főiskola, földrajz-biológia-kémia szakos tanár

Galambosi Péter
tanár

Végzettsége: főiskola, angol-fizika-matematika szakos tanár

Szabó Péter
tanító

Végzettsége: főiskola, általános iskolai tanító, technika szakkollégium

Margetán Rebeka

Végzettsége
: főiskola, általános iskolai tanító, ének-zene, magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Óraadók

Gács Judit
tanár

Végzettsége: főiskola, informatika szakos tanár

Tótka Sándor
tanár

Végzettsége: főiskola, matematika-műszaki szakos tanár

Technikai dolgozóink

Bagyal Lászlóné
Bogdán Lászlóné
Nemesi Mihály

Dági Józsefné

Zima Pálné

Ma 2017. augusztus 18., péntek, Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.