Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő
Acsa - Iskola - kapu Acsa - Iskola - udvar

Örömteli feladat számunkra, hogy bejelenthetjük, intézményünknek is van honlapja. A 2011-2012-es tanévben mi is csatlakoztunk azoknak az iskoláknak a sorába, akik kihasználják a modern technika új vívmányait, és minden eszközt megragadnak annak érdekében, hogy intézményüket s az abban folyó munkát minél szélesebb körben megismertessék az érdeklődőkkel.

Ezen az oldalon folyamatosan friss, időszerű információk olvashatóak az iskolával kapcsolatban. A sorozatosan megjelenő cikkek pedig a tanórai és tanórán kívüli foglalkozásokról, aktuális eseményekről adnak hírt. Reményeink szerint a képekkel színesített oldalak minden korosztály számára élvezetesebbé teszik a böngészést.

Minden olvasónak kellemes és tartalmas időtöltést kívánunk!

Ma 2017. június 25., vasárnap, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.